خانه / یوزر پسورد HHUU / Eset Nod32 / کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30

کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30

امروز جدید ترین یوزر نیم پسورد‌های انتی ویروس‌های Eset smart Security و Eset nod32 را برای شما اماده کرده ایم.این یوزرنیم پسورد‌ها مربوط به تاریخ 2013-03-10 میشوند.برای یادگرفتن چگونگی استفاده از این یوزرنیم پسورد‌ها به آموزش فعال سازی انتی ویروس بروید.هم چنین میتوانید برای دریافت آخرین نسخه انتی ویروس نود32 به دانلود انتی ویروس ESET NOD32 AntiVirus 6.0.308.0 مراجعه کنید.همواره جدید ترین یوزرنیم پسورد‌های انتی ویروس‌های شرکت Eset را در hhuu.ir بیابید.برای دانلود یوزرنیم و پسورد‌ها به ادامه مطلب بروید.

user pass کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30 hhuu

یکی از دلایل محبوب بودن انتی ویروس های شرکت eset مفید بودن انهاست به این دلیل که به هر فایلی گیر الکی نمیدهند بر خلاف انتی ویروس های دیگر ولی به سایت ها گیر الکی میدهد! به همین علت پس از هشدار از طرف Eset یوزرنیم و پسورد هارا به صورت یک فایل pdf و با لینک مستقیم برای دانلود قرار دهیم.

این یوزر پسورد ها از تاریخ انتشار 30 روز اعتبار دارند سپس دوباره باید عمل فعال سازی اعمال شود.برای افزایش امنیت خودتان بهتر است خبر های امنیتی که در سایت قرار میگیرد را مطالعه کنید.

powerered by کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30 hhuuمنبع: hhuu

link download کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30 hhuuلینک:دانلود با لینک مستقیم(473kb)

 

کد های فعال سازی جدید انتی ویروس Eset. شماره30
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

درباره relsi1053

سلام امین هستم یک گنولینوکسیه علاقه مند هک و امنیت.همچنین به زبان های php و python و C و ++Cهم آشنایی دارم و باید بگم که هنوز در حال یادگیری هستم ;)
theme
رفتن به بالا